header
Ogłoszenia z wykładów

Ogłoszenia na wykłady 14 października 2015 r.

  1. Rękodzieło artystyczne do końca października odbywać się będzie, wyjątkowo, w sali warsztatowej przy ul. Rzeźnickiej we środę, o godz. 14:15.
  2. Wszystkich chętnych, którzy chcą uczyć się jęz. niemieckiego zapraszamy do biura. Sprawa pilna gdyż brakuje osób do zorganizowania grupy.
  3. Uczestnicy wycieczki do Chorwacji mają spotkanie z panią Iwoną Orężak , podczas przerwy, na holu, przy stolikach.
  4. W czwartek 16 października odbędzie się kolejne, tym razem bardzo muzyczne „Spotkanie z pasjami” z dwójką bohaterów: Marią Szabłowską i Krzysztofem Szewczykiem. Zapraszamy o godz. 11.00 do Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha i Filii nr 6 przy ul. Słonecznej 29. Wstęp wolny.
  5. W poniedziałek 20 października o godz. 17.00 zapraszamy do Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 na wieczór poświęcony Annie German, podczas którego odbędzie się spotkanie z Volgą Yerafeyenką – autorką książki „Anna German. Uśmiechaj się...”oraz projekcja filmu fabularno-dokumentalnego pt. „Anna German. Echa miłości”. Wstęp wolny.
  6. Biblioteka, Filia nr 6 przy ul. Słonecznej zaprasza w piątek 17 października o godz. 17.30 na spotkanie z Pawłem Jacewiczem, który zabierze nas na wyprawę po Ameryce Południowej.
  7. CKU przy ul. Bema zaprasza panie do pracowni fryzjerskiej na bezpłatne zabiegi fryzjerskie od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30 do 13:30.Konieczne wcześniejsze umówienie się pod nr tel. 883 633 550, z powołaniem się na UTWiON.
  8. W Teatrze , dnia 26 października, o godz. 17:00 wystąpi Alosza Awdiejew. Zapisy i wpłaty na występy- 40 zł – do 16 października w biurze UTWiON.
  9. Pod adresem www.bil.aptek.pl można sprawdzić czy leki, które przyjmujemy nie wchodzą ze sobą w interakcje. Pożyteczna strona ,zachęcamy do korzystania.
  10. Osobę, która pożyczyła książkę „Sekret”w ubiegłym roku akademickim prosimy o jej zwrot do biura. Dziękujemy.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 następna > ostatnia >>