header

PODARUJ 1% NA RZECZ UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Rozpoczął się okres rozliczeniowy. Osobom które chciałyby zasilić konto naszego Uniwersytetu 1% - em Serdecznie Dziękujemy.

Podobnie jak w ubiegłym roku pomożemy w rozliczeniach, jeżeli ktoś z Państwa nie wiedziałby jak to zrobić. Sprawdzimy też przy okazji , czy nie należą się Państwu jakieś ulgi.

Rozliczamy nie tylko ręcznie ale także na miejscu - elektronicznie wystarczy wówczas podać tylko dochód za poprzedni rok i dostarczyć PIT z 2015 r. Zebrane środki przeznaczone zostaną na dofinansowanie wykładów, wycieczek, biletów na spektakle teatralne i innych imprez kulturalnych.

UTWION  jest Organizacją Pożytku Publicznego, prowadzącą działalność statutową na rzecz ludzi starszych i niepełnosprawnych w zakresie edukacji, kultury, sztuki,krajoznawstwa oraz organizacji aktywnego wypoczynku.

Wpłacając na naszą organizację  SWÓJ 1% - z pewnością przyczynisz się do tego, by uniwersytet mogł poszerzyć ofertę, podejmować zadania mające bezpośredni wpływ  na podniesienie jakości życia osób starszych –słuchaczy UTWiON.

Zapisz lub zapamiętaj KRS  0000266642

Proszę pamiętać o podaniu w informacji Pit cel szczegółowy 1%: Uniwersytet Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu.

Dziękuję w imieniu Zarządu UTWiON Iwona Orężak

 

Imieniny ma dziś

Dziś złóż życzenia dla : Wacława, Izydora, Benedykta
Jutro złóż życzenia dla : Wincentego, Ireny, Julianny

TWÓRCZOŚĆ SŁUCHACZY